Dierované plechy

Kruhové otvory

Dierované plechy s kruhovými otvormi sa zaraďujú medzi najviac požadovaný typ dierovania. Pri tomto druhu dierovania máte k

dispozícií najširšiu možnosť výberu otvorov, najväčšie spektrum formátov a najväčšiu ponuku akosti materiálov. Dierované plechy s kruhovými otvormi môžete využiť takmer v každom odvetví priemyslu.

Dierované plechy sú vyrábané podľa DIN24041

Použitie

Pôvodne sa tieto výrobky používali v technológiách pre poľnohospodársky , potravinársky, chemický či ťažobný priemysel na čistenie , filtráciu a triedenie materiálov a plodín, no v posledných rokoch prekvitá využitie v architektúre a stavebnom priemysle.

Dierované plechy a ťahokov majú obrovský potenciál pre architektov a dizajnérov kvôli tomu, že si sami môžu vybrať druh materiálu , hrúbku plechu , veľkosť a tvar ôk prípadne záverečnú farbu tak, aby sa im najviac hodil do ich projektu. Rôznymi obmenami týchto vlastností sa dá dosiahnuť nespočetné množstvo alternatív, ktoré zaručia funkčné praktické a estetické riešenia architektonických aj dizajnérskych nápadov.

Možnosti využitia sú naozaj široké. Z dierovaných plechov sa dajú vytvoriť rôzne výplne zábradlí, podlahové rošty, ploty a oplotenia , ďalej sa dajú použiť ako štýlový predel medzi dvoma priestormi , prípadne ako kryt ventilácie alebo dizajnový strop. 

Štandardné formáty

  • 1 x 2 m
  • 1,25 x 2,5 m
  • 1,5 x 3 m

Typy kruhového dierovania

 

Materiály

  • oceľ
  • nerez
  • sekané do pozinkovaného plechu

Hrúbka materiálu

Hrúbky materiálu sú od 0,5 mm do 5 mm.

 

Strihanie a ohýbanie na mieru

K dispozícií máme tabuľové nožnice na strihanie plechov a ohýbačku na ohnutie plechov.

Materiál sa vykupuje v štandardných formátov. Odoberá sa celý plech aj s odstrihnutým odpadom.

Stačí nás kontaktovať.

 Kontaktujte nás

Upevnenie

Upevnenie dierovaných plechov môžete riešiť pomocou lemovacích profilov, ktoré Vám po dohode zadovážime.